Breussova masáž: Ideální volba pro regeneraci těla

  • Domů
  • /
  • Breussova masáž: Ideální volba pro regeneraci těla
6 srp
Breussova masáž: Ideální volba pro regeneraci těla

Co je vlastně Breussova masáž?

Bez ohledu na to, jestli jste zkušený posilovatel, nadšený jogínek, nebo i jako já, osoba, která občas jen pustí do tváře štěně Bety, každý z nás občas potřebuje trochu regenerace těla. A co může být lepší než Breussova masáž? Ale co je vlastně Breussova masáž? Jeden z mých oblíbených wellness rituálů, který se stal význačným způsobem přírodní terapie, je masáže Dr. Breusse. Breussova masáž je alternativní léčebná metoda, která stimuluje regeneraci těla. Je vyvinutá tak, aby jemně pracovala se svaly a tělesnými tkáněmi, uváděla tělo do klidu a uvolňovala napětí. Je to jakoby jemný pohlazení pro vaše tělo.

Jak probíhá Breussova masáž

Když jsem si poprvé zkusila Breussovu masáž, netušila jsem, co mě čeká. Je to unikátní forma masáže, která trvá zhruba jednu hodinu. Během této doby se pracuje nejen s tělem, ale také s myslí. Právě zde spočívá její hlavní síla. Masažní terapeut používá jemné a rytmické tahy, které jsou navrženy k relaxaci a odblokování energie v těle. Když začne masáž, uvědomíte si, jak jste byli napjatí. Je to jako kdyby se vaše tělo konečně uvolnilo a začalo dechovat.

Výhodou je, že regeneruje nejenom tělo, ale také mysl

Nevíte, jak se dostat z toho nepřetržitého kolotoče myšlenek a povinností? Breussova masáž je zde pro vás. Já sama jsem často zavalena záplavou úkolů, stresujících situací a starostí, a je snadné zapomenout na to, jak důležité je se o sebe postarat. Když jsem si poprvé zkusila Breussovu masáž, byla jsem překvapena, jak moc dokázala uvolnit nejen moje tělo, ale také mysl. Najednou jsem cítila své tělo naplněné energií a zároveň klidem.

Princip a filosofie Breussovy masáže

Breussova masáž není jen o masírování těla. Je to o uvolnění bloků a o obnovení energetické rovnováhy v těle. Tento typ masáže používá unikátní kombinaci manuální terapie a energie pro dosažení maximálního uvolnění a regenerace. Dr. Rudolf Breuss, který tuto metodu vyvinul, věřil, že nemoc vzniká, když jsme v energetické nerovnováze a když jsme plní toxických látek. Breussova masáž pomáhá tělu se zbavit těchto toxinů a obnovit energetickou rovnováhu.

Co byste měli vědět před návštěvou masérky

Před návštěvou masérky je důležité se na masáž dobře připravit. Musíte se cítit dobře a nemít zvýšené tělesné napětí. Své tělo si odpočinout před masáží, abyste mohli plně využít jejích výhod. Nejlepší je si na masáž najít den, kdy nemáte naplánované žádné stresující činnosti.

Jak se cítíte po Breussové masáži

Po Breussové masáži se cítíte zvláštně příjemně. Je to pocit, který jsem nikdy dříve nezažila. Cítíte se svěží, naplnění energií, ale zároveň uvolnění a klidní. A to je něco, co je v dnešní uspěchané době neocenitelné. Jsem opravdu ráda, že jsem tento typ masáže objevila.

Moje zkušenost s Breussovou masáží

Po několika návštěvách u masérky jsem si uvědomila, že Breussova masáž není jen dárek tělu, ale i mysli. Moje tělo bylo nejen uvolněnější, ale také jsem se cítila svěží a plná energie. A to není vše, dokonce jsem začala mít lepší náladu a víc energie na další dny. Takže pokud si chcete dopřát opravdovou pečující proceduru k regeneraci těla, vřele doporučuju Breussovu masáž.

Napsat komentář
Prosím zkontrolujte svůj e-mail
Zkontrolujte prosím svou zprávu
Děkuji. Vaše zpráva byla odeslána.
Chyba, e-mail nebyl odeslán